Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urzędzeniu końcowym.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły dotyczące plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Tak akceptuje
salon kawasaki olsztyn
interparts
home PL EN DE
O firmie
Nasza oferta
Kampania Dbamy o Twoje Auto
Szkolenia
Centrum Logistyczne
Group Auto Union
Eurowarsztat
polecamy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
interparts
interparts

Centrala-Stawiguda

2011-01-13

CENTRALA

INTER PARTS Sp. z o.o. S.K.A
ul. Jarzębinowa 4, 11-034 Stawiguda
 NIP: 739-385-32-68
 
Spółka zarejestrowanej w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000413681, NIP: 7393853268, REGON: 281379295



SEKRETARIAT

  tel.: 89 524 92 00
  fax: 89 524 92 97
e-mail: biuro@interparts.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Kuba Żółtański
kom: 784 045 326
tel.: 89 524 92 02
 e-mail: kuba@interparts.pl

Sławomir Chrzanowski 
kom: 784 045 322 
tel.: 89 524 92 03  
E-mail: slawek@interparts.pl

Maciej Trzeszczkowski
kom: 795 427 938
tel.: 89 524 92 04
e-mail: maciek.trzeszczkowski@interparts.com.pl

Adam Zdunek
kom: 664 729 106
tel.: 89 524 92 05 
e-mail: adam@interparts.pl


Kamil Kwietniewski

tel.: 89 524 92 06
kom.: 666 368 107
e-mail:kamil.kwietniewski@interparts.pl


Marcin Chmielewski
kom: 696 025 914 
tel.: 89 524 92 07 
e-mail: marcin@interparts.pl

Rafał Parciak

kom. 600-264-515
tel.: 89-524-92-09
e-mail: rafal.parciak@interparts.pl

Jurek Majewski 
(od 14.00 do 22.00)
tel.: 89 524 92 03 

Kasa
tel.: 089 524 92 10  

 
DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Krystian Szelugowski
tel.: 89 524 92 12
kom: 728 329 729
e-mail: krystian@interparts.com.pl


DZIAŁ WARSZTATOWY


Andrzej Bodnar
 Koordynator sieci EuroWarsztat
kom.: 664 428 945
e-mail: andrzej@interparts.com.pl

Mariusz Skuratko
 Obsługa warsztatów
tel.: 89 524 92 14
kom.: 662 305 893
e-mail: mariusz.skuratko@interparts.com.pl

Michał Karpowicz
 Wyposażenie warsztatów

tel.: 696 025 884
e-mail: michal.karpowicz@interparts.pl


DZIAŁ REKLAMACJI

Adam Obrębski  
(braki w dostawach)
kom: 728 942 801 
tel.: 89 524-92-25 
e-mail: rozbieznoscidostaw@interparts.com.pl

Tomasz Bieńkowski
(reklamacje)
kom: 664 420 826
 tel.: 89 524-92-23
e-mail: reklamacje@interparts.com.pl 
 


MAGAZYN

Radosław Kowalski
(Kierownik magazynu)
kom: 600 384 386
 tel.: 89 524 92 21
     e-mail: radek@interparts.pl

Pakowanie i wysyłka
kom: 696 013 304
  tel.: 89 524 92 22
   

Przyjęcie Towaru
Marcin Bączek
tel.: 89 524 92 24  
e-mail: przyjecie@interparts.pl

Karolina Godek
tel.: 89 524 92 27  
e-mail: karolina.godek@interparts.pl

Zwrot towaru
Rafał Brzeziński
kom: 662-042-954
tel.: 89 524 92 26 
e-mail: zwroty@interparts.com.pl


LOGISTYKA

Marcin Kupniewski
kom.: 666 368 216
e-mail: marcin.kupniewski@interparts.pl


OPIEKUN FILII
Dariusz Mamczyc
kom.: 728 352 952
e-mail: dariusz.mamczyc@interparts.pl



DZIAŁ INFORMATYCZNY

Tomasz Wołosz

e-mail: wolosz@interparts.pl
tel. 524 92 83









Kupuj u nas, odbieraj nagrody!
 






 

nowosci
2014-09-09

Oferta produktowa Inter Parts została powiększona o oleje marki VALVOLINE

newsletter
E-mail
szybki kontakt
«
»

wrzesień 2014

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
szybki kontakt

Sprzedaż hurtowa - Centrala

Sprzedaż detaliczna - Centrala

Wyposażenie warsztatów - Centrala

Oddziały

 
unia
   
interparts

Copyright © 1991-2014 INTER PARTS. Wszelkie prawa zastrzeżone.