#

Części samochodowe | Ford

Duża dostępność części samochodowych do Forda oraz ich szybki transport do warsztatów są jedną z naszych wielu zalet. Stawiamy zawsze na dobrą jakość i sprawdzone rozwiązania logistyczne. Dostarczamy sprawnie części samochodowe zarówno do warsztatów samochodowych, jak i do klientów indywiualnych.

Części samochodowe do Forda

Samochody Ford odznaczają się głównie wygodą, bezpieczeństwem i wytrzymałością. Wszystko to sprawia, że cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku motoryzacyjnym. Nasza hurtownia zapewnia bogatą ofertę, przy czym na uznanie zasługuje atrakcyjna cena i dobra jakość. Nie zapominajmy o tym, że materiały eksploatacyjne i części zamienne do auta pochodzą od znanych, światowych producentów produktów motoryzacyjnych. Oczywiście w ofercie znajdziemy też oryginalne części Forda, jakie są potwierdzone certyfikatami jakości oraz homologacjami bezpieczeństwa i ochrony naturalnego środowiska.

Ford - popularne modele, do których można kupić części zamienne

Często wyszukiwanymi częściami do Forda są przykładowo: tarcze, klocki hamulcowe, filtry paliwa i oleju, czujniki temperatury, lampy przednie, sprężyny zawieszenia, pompki spryskiwaczy itp. Wśród najpopularniejszych modeli Forda wyróżnić można:

  • Ford Fiesta - na europejskim rynku jest niezwykle popularny. Występuje jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback, jak i w wariancie z większym prześwitem. Co ciekawe, w USA model ten jest sprzedawany jedynie jako sedan.
  • Ford Focus - czwarte wcielenie tej generacji trafiło na rynek w 20 rocznicę debiutu pierwszego modelu. Klienci mają do wyboru trzy wersje nadwozia - hatchback 5d, kombi i Active. Na rynkach azjatyckich występuje natomiast sedan.
  • Ford Kuga - napęd 4x4 znaleźć można w dwóch najmocniejszych benzyniakach. W 2016 roku pokazano Kugę po liftingu, która szybko zyskała popularność.
  • Ford C-Max - zmodernizowany model auta zaprezentowano w 2015 roku, przy czym cały czas obserwujemy rozwój tej generacji. Minivan Forda występuje w dwóch wariantach co do długości nadwozia - Grand C-Max mierzy 4,52 m, a C-Max 4,38 m. W tym przypadku do wyboru mamy 3 silniki wysokoprężne i 3 silniki benzynowe.
  • Ford EcoSport - na uznanie zasługuje druga generacji Forda, która przeszła gruntowny lifting. Jest to najmniejszy suv w gamie Forda, który powstaje w fabryce w Rumunii. Obecnie na rynku spotykane są 3 silniki benzynowe. Każda z wersji ma przedni napęd.

Hurtownia z częściami zamiennymi do Forda

Hurtownia Interparts z częściami zamiennymi i oryginalnymi do Forda to miejsce, z jakiego skorzystać mogą zarówno warsztaty samochodowe, jak i klienci indywidualni. Plusem jest uzyskanie fachowego doradztwa i pomocy w każdej sytuacji. Dzięki temu dobierzecie Państwo odpowiednie części do Forda.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.