#

Wyjątkowy produkt w wyjątkowej dystrybucji: Wolf Oils

24/07/2023

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty Inter Parts olejów i produktów smarnych renomowanej marki Wolf Oils

 

 

Za produktami marki Wolf Oils przemawiają:

 

  • APROBATY OEM

Jest to dowód jakości, który pokazuje, że korzystasz z produktów najwyższej jakości, co zwiększa zaufanie klientów do Twojej firmy.

  • SZEROKA GAMA PRODUKTÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI

Firma Wolf jest dostawcą kompleksowych rozwiązań, oferującym rozbudowane i kompletne portfolio produktów, które obejmuje wszystkie zastosowania dla wszystkich segmentów i typów pojazdów.

  • ZAWSZE NAJNOWSZE INNOWACJE

Skupiamy się w 100% na olejach, co oznacza, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami technicznymi,
dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby klientów.

 

 

  • OFICJALNY PARTNER OLEJOWY RAJDOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA FIA

Partnerstwo, którego celem jest zapewnienie najwyższych osiągów pojazdów, oraz najlepsza platforma do rozwoju olejów przyszłości.

 

 

  • WARSZTAT I NARZĘDZIA CYFROWE

Chcesz rozwijać swoją firmę każdego dnia? Opracowaliśmy odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci we wszystkim, czego potrzebujesz – od przechowywania produktów po zwiększenie widoczności na zewnątrz.

 

 

WOLF, THE VITAL LUBRICANT

Firma Wolf nie obawia się zmian, bo właśnie my jesteśmy zmianą. Wolf to marka skupiona na ciekawych i przyszłościowych rozwiązaniach, która wyróżnia się wyjątkową wizją tego, co przyniesie jutro. Nic tak nie ożywia silników jak oleje firmy Wolf. Właśnie to jest nasza „witalność”. 

 

 

Nasze nowatorskie oleje i zaawansowane technologicznie dodatki zostały stworzone z myślą o silnikach najnowszej generacji. Oferują one doskonałe parametry i najwyższy poziom jakości. Staranność, z jaką podchodzimy do rozwoju naszych produktów, to klucz do zapewnienia niezawodności i ochrony wymaganej przez silniki oraz naszych klientów. Jako że firma Wolf zapewnia profesjonalne wskazówki i narzędzia wsparcia potrzebne do zaspokojenia przyszłych potrzeb klientów, partnerstwo z nami również nabiera kluczowego znaczenia dla Ciebie.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ FIRMY
Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie olejów, aby osiągnąć sukces w najbardziej wydajny sposób. Firma Wolf jest dostawcą kompleksowych rozwiązań oferującym rozbudowane i kompletne portfolio produktów, które obejmuje wszystkie zastosowania dla wszystkich segmentów i typów pojazdów. Pozwala to spełnić wszystkie potrzeby rynku – od najbardziej podstawowych standardów przemysłowych po najbardziej rygorystyczne wymagania OEM.

 

SILNIK PRACUJE JAK NOWY WOLF MULTIFACTOR OIL SERUM – NASZA W YJĄTKOWA TECHNOLOGIA PRODUKTÓW
Nowoczesne silniki o w ysokich osiągach wymagają olejów nowej generacji, które pozwalają zachować ich właściwości. W t ym celu opracowaliśmy własną, zastrzeżoną technologię, która obejmuje aż 20 aktywnych składników. Wieloczynnikowe serum olejowe Wolf zwiększa żywotność środków smarnych i sprawia, że silnik pracuje jak nowy. Można porównać tę najnowocześniejszą technologię do produktów kosmetycznych. Finezyjna równowaga oraz interakcja połączonych aktywnych składników wywołuje efekt witalizacji oleju z biegiem czasu. Dzięki temu oleje firmy Wolf dłużej zachowują swoje właściwości, a silniki zapewniają optymalną wydajność przy wydłużeniu okresów międzyobsługowych.


NASZE DOŚWIADCZENIE W DZIEDZINIE PRODUKTÓW OEM
FIRMA WOLF DOSTARCZA PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI POPARTE SZEROKĄ GAMĄ APROBAT OEM
Jako eksperci w dziedzinie produkcji środków smarnych specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych olejów, które sprawiają, że silniki stają się lepsze, szybsze, czystsze i bardziej ekologiczne. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy wyjątkową współpracę z najbardziej prestiżowymi firmami produkującymi dodatki, co zapewnia nam bezpośredni dostęp do najnowszych technologii i receptur. Stosowanie produktów wysokiej jakości jest podstawą wszystkich naszych działań. Najbardziej obiektywnym dowodem na to jest nasza rozległa gama ponad 100 aprobat OEM dla różnych segmentów (samochody osobowe, ciężkie pojazdy drogowe i terenowe, itp.) oraz różnych zastosowań (oleje silnikowe, przekładniowe itp.). Nasza zakład produkcyjny w Hemiksem posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie produkcji środków smarnych i oferuje elastyczną, zautomatyzowaną produkcję z pełną integracją systemów kontroli jakości. Bezkompromisowe podejście do jakości jest nieodłącznym elementem naszej działalności. Firma Wolf nigdy nie chodzi na skróty podczas testowania produktów końcowych.

CO OZNACZA „APROBATA OEM”?
Aprobata OEM jest oficjalnym dowodem jakości oleju otrzymywanym, gdy dany olej spełniający wymogi określonych specyfikacji przejdzie dodatkową serię rygorystycznych testów prowadzonych przez uznane laboratorium badawcze. Jeśli charakterystyka jest w pełni zgodna z wymaganiami określonymi przez OEM, produkt zyskuje oficjalną aprobatę. Jest to obiektywny dowód i potwierdzenie, że olej jest w 100% adekwatny do danego zastosowania.


NASZE PLATFORMY CYFROWE NASZA STRONA INTERNETOWA
Współczesny rynek olejów jest bardzo złożony. Wiedza jest kluczem, dlatego za pośrednictwem Internetu udzielamy przydatnych porad. Nasza strona internetowa zawiera obszerne informacje o produktach, narzędzia doboru produktów i zrozumiałe treści techniczno-handlowe. 

www.wolflubes.com

 

NARZĘDZIE DOBORU PRODUKTÓW
Narzędzie doboru produktu umożliwia znalezienie najodpowiedniejszego oleju do określonego zastosowania. Rekomendacja dokonywana jest na podstawie rodzaju pojazdu, modelu, rodzaju lub marce i jest zgodne ze specyfikacją OEM.

WYSZUKIWARKA ODPOWIEDNIKÓW
Wyszukiwarka odpowiedników umożliwia dopasowanie odpowiedniego produktu marki Wolf dla każdego produktu innej firmy. Znajdź wszystkie niezbędne informacje na temat każdego konkretnego produktu: zastosowania, charakterystykę, korzyści, specyfikacje, aprobaty, arkusze danych technicznych itp.