#

Sprzedawca Stacjonarny i Mobilny

25/07/2018

Miejsce pracy: Oddział Inter Parts Płock

 

Od ponad 25 lat dostarczamy części zamienne dla tysięcy odbiorców w Polsce i za granicą. Tworzymy w pracy niepowtarzalną atmosferę zatrudniając wyjątkowych ludzi. Jeśli wierzysz w siebie zapraszamy do aplikowania na stanowiska:
 

Sprzedawca Mobilny

Sprzedawca Stacjonarny

 

miejsce pracy: oddział Inter Parts w Płocku

 

Jesteśmy wyjątkowi więc nasze ogłoszenie również jest wyjątkowe. Jeśli chcesz dużo pracować, poznać fajnych ludzi i mieć wyjątkowego szefa – ZAPRASZAMY!


Obecnie szukamy pracowników mających pozytywne nastawienie do życia, więc jeśli dodatkowo:

Interesujesz się motoryzacją – aplikuj!

Zorganizowany i komunikatywny – aplikuj!

Masz prawo jazdy – aplikuj!

 

Po szkoleniu wstępnym Twoja praca polegać będzie na profesjonalnej obsłudze  i sprzedaży naszych produktów w oparciu o budowanie przyjaznych relacji z klientami, którzy są dla nas najważniejsi.


Żeby ułatwić nam pracę  napisz w swoim CV kilka zdań o sobie i wyślij je na adres @: rekrutacja@interparts.com.pl


Działając zgodnie z literą prawa dopisz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883);

 

 

obejrzyj film o naszej firmie
https://www.youtube.com/watch?v=LaI6yA6l18g

 

Administratorem danych osobowych jest Inter Parts Sp z o.o. S.K.A. 11-034 Stawiguda ul. Jarzębinowa 4. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się pod adresem: iod@interparts.com.pl

Kalendarz wydarzeń