#

ProKIT NSK

01/02/2019

 

Zestawy ProKIT to nowość w ofercie NSK. Obejmują wszystkie niezbędne komponenty konieczne dla zamontowania danego produktu. Opakowanie zawiera kody QR, zapewniające szczegółowe informacje o produkcie, jego zastosowaniach i pochodzeniu.

Zestawy zawierają wyłącznie oryginalne w 100% części, a wszystkie komponenty, takie jak uszczelki, nakrętki, śruby itp. są zgodne ze specyfikacjami producentów OE samochodówi takie same, jak używane przez tych producentów. Jakość wszystkich części jest sprawdzana i zatwierdzana przez naszych klientów OE. Jest to szczególnie ważne, ponieważ generalnym celem NSK jest zawsze dążenie do jak najwyższego poziomu jakości. Wszystkie zestawy ProKIT są produkowane w środowisku posiadającym certyfikat ISO.

Zestawy ProKIT nie tylko zawierają produkty najwyższej jakości, ale także ich opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe standardy NSK. Pudełka można układać jedno na drugim bez uszkodzenia, co pozwala na chronienie ich zawartości.

 

Charakterystyka produktu:

  • Zestawy ProKIT to nowa oferta dla niezależnego rynku motoryzacyjnych części zamiennych
  • Opakowanie ProKIT zawiera kody QR, zapewniające szczegółowe informacje o produkcie, jego zastosowaniach i pochodzeniu
  • ProKIT to w 100% oryginalne części, a wszystkie komponenty (uszczelki, nakrętki, śruby, itp.) są zgodne ze specyfikacjami producentów OE samochodów
  • Wszystkie zestawy ProKIT są produkowane w środowisku posiadającym certyfikat ISO
  • Zestawy ProKIT to nie tylko najwyższej jakości produkty. Także ich opakowanie spełnia najwyższe standardy NSK. Pudełka można układać jedno na drugim, co pozwala chronić ich zawartość przed uszkodzeniem