#

Apartamenty MG&CC

Apartamenty na polu golfowym Mazury Golf & Country Club

Apartamenty Mazury Golf to Sport i Wypoczynek. Nie bez powodu inwestycja na polu golfowym w Naterkach odwołuje się do tych dwóch ważnych aspektów Naszego życia. W pięknej scenerii mazurskiej wsi, pobliskiego jeziora i atmosfery sielanki powstaje zespół apartamentów swoim wyglądem nawiązujący do architektury warmińskich chat. Strategiczne umiejscowienie budynków na najwyższym wzniesieniu pola golfowego pozwala podziwiać okoliczne widoki, jak również obserwować golfistów grających na polu. Sport to w końcu jeden z najlepszych sposobów na relaks…

Na zespół apartamentów Apartamenty Mazury Golf składać się będzie pięć budynków ponumerowanych, odpowiednio, od A do E. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym etapie zostały wybudowane dwa apartamentowce (galeria zakończonych budynków A i B pod tekstem), do których dobudowane zostaną kolejne trzy, w tym jeden budynek jednokondygnacyjny.

Mini osiedle luksusowych apartamentów ma na stałe wkomponować się w krajobraz pola golfowego, którego koncepcję opracowała prestiżowa firma Hawtree Ltd.

Wszystkie informacje na temat apartamentów na polu golfowym na www.apartamenty.mazurygolf.pl 

 

Prace budowlane zakończone - Budynek A i B