#

Program Delphi Team Club

01/11/2015

Program lojalnościowy organizowany przez markę Delphi dla klientów hurtowych i warsztatowych pn. Delphi Team Club

Punkty przyznawane są za zakup produktów objętych Programem (www.delphi-teamclub.pl), zakupionych u Dystrybutora biorącego udział w programie.

Po dokonaniu rejestracji, za zakup produktów marki Delphi, w wybranych Punktach Handlowych Dystrybutorów uczestniczących w Programie, system automatycznie nalicza punkty na konto uczestnika Programu. Punkty naliczają się za zakupy dokonane u wszystkich Dystrybutorów uczestniczących w programie, niezależnie od deklarowanego podczas rejestracji.

Jest to system zaprojektowany z myślą o wygodzie uczestników Programu - mogą w niezwykle prosty sposób zbierać punkty za dokonane zakupy. Każdy z promowanych produktów marki Delphi [TUTAJ], ma przypisaną odpowiednią ilość punktów w Programie.

Po dokonaniu zakupu produktów premiowanych, uczestnik otrzymuje odpowiednią ilość punktów na swoje indywidualne konto. Zdobyte punkty można w każdym momencie trwania Programu wymienić na atrakcyjne nagrody!

Aktualne saldo punktowe można sprawdzić:

a) za pomocą SMS'a o treści dp. saldo wysłanego na numer 503 040 000
b) na stronie internetowej Programu po zalogowaniu.

 

Aby zostać uczestnikiem programu Delphi Team Club - Zarejestruj się teraz!

Rejestracji możesz dokonać również w punkcie dystrybucyjnym biorącym udział w programie. Wypełnij formularz rejestracyjny otrzymany od Dystrybutora biorącego udział w Programie. Wypełniony formularz należy następnie przesłać na adres:

G3 s.c.
ul. Gilarska 86 D
03-589 Warszawa
z dopiskiem
Delphi Team Club

Po dokonaniu rejestracji na adres podany w formularzu wysłana zostanie karta członkowska DELPHI TEAM CLUB