#

Program Automotive Diamonds

01/12/2015

Program lojalnościowy Automotive Diamonds, dzięki któremu klienci mogą czerpać korzyści z faktu korzystania z produktów partnerów programu Diamonds.

Zasady promocji dla Warsztatów

Pragniemy, aby program lojalnościowy Automotive Diamonds jeszcze skuteczniej wspierał Twoją firmę i zespół oraz hojnie wynagradzał lojalność. Oto najważniejsze fakty:

Zasady

Za wiele spośród zakupionych produktów otrzymasz od nas specjalne Diamenty, stanowiące walutę programu lojalnościowego Automotive Diamonds. Aby je uzyskać, musisz jedynie zbierać etykiety produktów naszych partnerów i odsyłać je do nas. W zamian za to zasilimy Twoje konto Diamentami. Zebrane Diamenty będziesz mógł następnie wymieniać na różne nagrody.

Nagrody

Program lojalnościowy Automotive Diamonds to najwyższa jakość produktów dla Twoich klientów oraz cenne nagrody dla Ciebie. Diamenty, które gromadzisz każdorazowo przy okazji korzystania z produktów naszych marek partnerskich, mogą być wymieniane w naszym sklepie internetowym na mniejsze lub większe wybrane nagrody. Począwszy od artykułów elektronicznych po użyteczne wyposażenie warsztatowe - nasze nagrody mają za zadanie w jak największym stopniu wzbogacić Twoją pracę i czas wolny. A co najlepsze, nagrody możesz zamawiać całodobowo.

Okres promocji

Diamenty są wieczne. Sam decydujesz, jak długo chcesz je zbierać oraz kiedy wymienisz je na nagrody. Więcej informacji znajdziesz w Ogólnych Warunkach Handlowych

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnajdziesz ->TUTAJ