#

Części samochodowe | Mercedes

Dysponujemy oryginalnymi częściami samochodowymi do Mercedesa, jak i wysoko gatunkowymi zamiennikami. Zamówione akcesoria dostarczamy zarówno do właścicieli warsztatów samochodowych, jak i do klientów indywidualnych.

Części samochodowe do Mercedesa

Mercedes-Benz jest niemiecką marką aut, jakie są produkowane przez koncern Daimler AG (wcześniej przez koncern Daimler-Benz). Pod tą marką kryją się auta ciężarowe, dostawcze, osobowe i autobusy. Jeśli chodzi o kategorię samochodów osobowych, Mercedes jest uznawany za jedną z najstarszych. Nie dziwi więc fakt, że kierowcy chętnie sięgają po oryginalne części samochodowe, jakie pozwalają zadbać o niezawodne i sprawne działanie pojazdu.

Części samochodowe Mercedes są niezbędne wtedy, gdy starsze elementy ulegną awarii lub zużyciu.

Popularne modele Mercedesa

Najbardziej znanymi modelami Mercedesa, do których chętnie dokupowane są części zamienne, są z pewnością:

  • Mercedes Citan - auto jest produkowane od 2012 roku. To mały samochód dostawczy, który jest przypisany do segmentu kombivanów. Za bliźniaczy model jest uznawany Nissan Kubistar.
  • Mercedes CLA - to kompaktowy sedan z grupy premium. Przed wprowadzeniem modelu na rynek zaprezentowano Concept Style Coupe - prototyp, jaki jest związany z produkcyjną wersją samochodu.
  • Mercedes Klasa A - model niższej klasy średniej. Jest tworzony na rynku od 1997 roku. To pierwszy Mercedes w historii, jaki bazuje na napędzie na przednie koła.
  • Mercedes CLS - klasyfikowany w wyższej klasie średniej, choć jest też przypisywany do segmentu G. Nadwozie czterodrzwiowe coupe daje wygodę i bardzo dobrze się prezentuje.
  • Mercedes GLB - to dosyć duży pojazd, który odznacza się zachowaniem komfortu podczas każdej podróży.
  • Mercedes GLE - jest produkowany na rynku od 2015 roku. Stanowi średniej wielkości luksusowy pojazd o dużych wymiarach. Suv cechuje się unikalnym designem i wyposażeniem.

Sklep z częściami samochodowymi Mercedes

Części samochodowe do Mercedesa to wyroby, z jakich skorzystają klienci indywidualni i warsztaty samochodowe. Znana marka jest bardzo popularna na rynku, dlatego dostępność części także bazuje na łatwości i sprawnym wyszukiwaniu potrzebnych rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz o kontakt z naszymi pracownikami w przypadku ewentualnych pytań.