#

Części samochodowe | Opel

Oferowane przez nas Części do Opla cechuje dobra jakość i szybki czas dostawy. Bez względu na to, czy szukamy żarówek, uszczelek, elementu silnika, czy podzespołu elektronicznego - u nas z pewnością znajdziecie Państwo poszukiwaną część.

Części samochodowe do Opla

Części zamienne i oryginalne akcesoria oferowane przez naszą hurtownie znajdziemy w katalogu online. Popularne akcesoria dostaniemy praktycznie od ręki, nie martwiąc się długo trwającą wymianą i pozbyciem się usterki w aucie. W sytuacji, gdy części samochodowe do Opla są nieco mniej typowe, o czasie realizacji zostaną Państwo powiadomieni przy składaniu zamówienia.

Opel Automobile GmbH jest niemieckim producentem aut osobowych, dostawczych i sportowych, Siedziba firmy znajduje się w Rüsselsheim am Main - działa od 1862 roku. Bardzo szybko marka zyskała popularność na rynku.

Znane modele Opla

Najbardziej znanymi modelami Opla, do których z łatwością znajdziemy części samochodowe, są:

  • Opel Astra - model produkowany jest od 1991 roku. Wchodzi w skład niższej klasy średniej i jest jednym z popularniejszych na rynku. Astra w gamie Opel jest następcą modelu Kadett.
  • Opel Combo - to niewielkie auto dostawcze, jakie stanowi pojazd z segmentu kombivanów. Samochód jest następcą modelu Kadetta Combo. Osobnym wariantem jest Opel Combo Tour.
  • Opel Corsa - jest najlepiej sprzedającym się autem w gamie Opla. W języku łacińskim nazwa Corsa oznacza "korsykański". Mimo tak dużego sukcesu auto nie jest spotykane w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
  • Opel Insignia - model wytwarzany jest od 2008 roku. W katalogu marki jest następcą modeli Signum i Vectra. Występuje w wersjach sedan, kombi, liftback i uterenowionego kombi.
  • Opel Mokka - wersja ta zaczęła powstawać w 2012 roku. To pierwszy model Opla, który jest pozycjonowany w klasie miejskich suv-ów. Gustownie i nowocześnie się prezentuje.
  • Opel Zafira - to kompaktowy minivan, który jest sprzedawany na szeroką skalę. Trzecia generacja nosi nazwę Zafira Tourer. Na uznanie zasługuje ogromny komfort i spora przestrzeń we wnętrzu.

Hurtownia Inter Parts z częściami samochodowymi do Opla

Nie tylko warsztaty samochodowe korzystają z oferty sklepu z częściami do Opla. Także klienci indywidualni chętnie odwiedzają naszą hurtownię online, gdzie otrzymują doradztwo i pomoc podczas doboru najlepszego rozwiązania. Na uznanie zasługuje fakt, że części są ogólnie dostępne i odznaczają się bardzo dobrą jakością. Jeśli nie do końca wiemy, jakie elementy są potrzebne do Opla, warto skorzystać z pomocy fachowców.

Innowacyjne części samochodowe Opel bazują na szerokiej gamie produktów od znanych producentów. W zasadzie do każdego modelu Opla znajdziemy to, czego potrzebujemy.