#

Części samochodowe | Renault

Części samochodowe do marki Renault już od dłuższego czasu cieszą się sporym zainteresowaniem na Polskim rynku. Dostarczamy części dobrej jakości i w krótkim czasie!

Części samochodowe Renault

Samochody Renault wyróżniają się ekonomicznością i bardzo dobrymi osiągami. Dzięki tym cechom marka szybko zyskała uznanie na całym świecie. To globalny koncern, dlatego dostęp do nowych części samochodowych jest konieczny. W naszej ofercie dostępne są części oryginalne oraz zamienniki. Zazwyczaj kierowcy Reno wyszukują takie części jak: drążek kierowniczy, tarcze i klocki hamulcowe, kabinowe filtry powietrza, paski alternatora, oleje silnikowe.

Renault to marka, jaka została założona przez trzech braci - Louisa, Marcela i Fernanda Renault w 1898 roku w Billancourt. Już od początku firma wiedziała, że zajmować się będzie głównie produkcją samochodów. Największą inicjatywę w tym zakresie wykazał Louis, który w wieku 21 lat skonstruował swoje pierwsze auto. Marcel natomiast odpowiedzialny był za konstruowanie i projektowania aut, w czym pomagał mu także Louis.

Popularne modele Renault

Znane modele Renault, do których często kupowane są części samochodowe:

  • Renault Zoe - z nadwoziem typu hatchback. Auto jest produkowane od 2014 roku i cały czas cieszy się popularnością. Posiada 5 siedzeń, 5 drzwi i bagażnik o pojemności 1225 litrów.
  • Renault Talisman - od 2015 roku powstał aż 4 generacje tego modelu. Auto odznacza się nadwoziem typu sedan i kombi. Moc maksymalna natomiast wynosi od 81 do 165 kW.
  • Renault Captur - model jest produkowany od 2013 roku. Jest to klasa małych samochodów osobowych, które cechują się oryginalnym wyglądem i unikalnym designem.
  • Renault Kadjar - posiada nadwozie typu hatchback. Pojazd jest tworzony od 2015 roku - w tym czasie powstały 2 generacje modelu. Renault Kadjar jest niższą klasą średnią aut osobowych.
  • Renault Clio - to miejski samochód, który zaskakuje wyposażeniem i nowoczesnym designem. Jeden z najbardziej znanych modeli segmentu B.

Sklep z częściami samochodowymi Renault

Nie od dziś wiadomo, że Renault także w Polsce zyskał bardzo szybko zainteresowanie na rynku. To z kolei sprawia, że kierowcy często szukają części do auta, które będą cechować się najlepszą jakością i niezawodnym działaniem. Oferta Inter Parts z częściami samochodowymi Renault jest niezwykle rozbudowana i pozwalają łatwo znaleźć to, czego potrzebujemy. Dodatkowym atutem jest z pewnością atrakcyjna cena i szybka realizacja zamówienia.