#

Części samochodowe | Volkswagen

Nasz sklep z częściami samochodowymi do Volkswagena cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. W ofercie posiadamy praktycznie wszystkie niezbędne części, które dostępne są zarówno dla warsztatów samochodowych, jak i pojedynczych klientów.

Części samochodowe do Volkswagena

Volkswagen to niemiecka marka aut, jakie są produkowane od 1938 roku. Twórcą jest niemiecki koncern Volkswagen AG. W ofercie znajdziemy głównie auta osobowe i busy, po które chętnie sięgają nabywcy. W dosłownym tłumaczeniu nazwa oznacza "samochód ludu". Jest to marka również popularna w Polsce, co zwiększa zapotrzebowanie na nowe części i ich zamienniki.

Do najczęściej wyszukiwanych produktów należą:

Modele Volkswagena

Marka bazuje na wielu popularnych generacjach, jakimi są:

  • Volkswagen Golf - to pierwsza generacja kompaktowego pojazdu, jaka jest znana od 1974 roku. Cały czas znajduje się na szczycie listy europejskich bestsellerów pod względem motoryzacji. Producent oferuje trzy wersje nadwozia i szeroką gamę wyposażenia.
  • Volkswagen Polo - nieco mniejszy pojazd od Golfa. Gama jednostek napędowych wiąże się z sześcioma silnikami benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi. W Europie model ten jest dostępny tylko jako 5-drzwiowy hatchback.
  • Volkswagen Tiguan - klienci mogą wybierać pośród 4 jednostek benzynowych i 3 wysokoprężnych.
  • Volkswagen Passat - to niezwykle znany model Volkswagena w klasie średniej. Gama nadwozia wiąże się z sedanem i kombi. Obie wersje występują z napędem hybrydowym.
  • Volkswagen T-Roc - jeszcze jakiś czas temu był najmniejszym suv-em w gamie marki. Miano to przejął natomiast T-Cross. Napęd 4x4 znajduje się w mocniejszych wersjach.
  • Volkswagen Up - to znane miejskie auto, jakie występuje w wariancie nadwoziowym 3 i 5-drzwiowym. Dobrą opcją jest zakup auta w wersji z napędem elektrycznym.

Inter Parts - hurtownia z częściami do Volkswagena

Części samochodowe do Volkswagena wpływają na niezakłóconą pracę pojazdu i zachowanie komfortu jazdy każdego dnia. Nie należy na nich oszczędzać, gdyż dobre jakościowo elementy zwiększają bezpieczeństwo oraz płynność jazdy. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, koniecznie odwiedź nasz sklep. Duża dostępność, łatwość w zakupie i szybka dostawa części do Volkswagena sprawia, że klienci chętnie dokonują zamówień w naszej hurtowni motoryzacyjnej.