#

Szynaka Meble pod lupą motoryzacyjnej diagnostyki - akcja z Inter Parts i Nexus Auto Polska

10/07/2023

Inter Parts to wiodący dostawca wysokiej jakości części samochodowych i akcesoriów motoryzacyjnych.

Dążymy do zapewnienia naszym klientom nie tylko produktów najwyższej jakości, ale również kompleksowych rozwiązań i profesjonalnego wsparcia.

Jednym z naszych najnowszych projektów było niesamowite wydarzenie w fabryce mebli Szynaka w Lubawie, gdzie wspólnie z partnerami Nexus Auto PolskaKYB i TEL GUM Monika Telej przeprowadziliśmy bezpłatną diagnostykę samochodów pracowników Szynaka Meble. Była to niepowtarzalna okazja, aby zatroszczyć się o kondycję ich pojazdów i zapewnić im pewność na drodze.

Przebadaliśmy przeszło 50 pojazdów, aby zapewnić ich właścicielom pewność i spokój na drodze.

Pierwszym obszarem, na który zwróciliśmy uwagę, były płyny hamulcowe. Stan i jakość płynu hamulcowego są kluczowe dla skuteczności hamowania. Przeprowadziliśmy badania, które pozwoliły nam ocenić poziom zużycia płynu oraz wykryć ewentualne zanieczyszczenia. Poprawne działanie układu hamulcowego jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa jazdy.

Kolejnym obszarem badawczym były płyny chłodnicze. Prawidłowe funkcjonowanie układu chłodzenia jest niezbędne dla utrzymania optymalnej temperatury silnika. Przeprowadziliśmy odpowiednie testy, aby ocenić stężenie i czystość płynu chłodniczego, co pozwoliło nam wskazać ewentualne problemy z układem chłodzenia.

Badaliśmy również kondycję akumulatorów. Akumulator jest źródłem energii dla układu elektrycznego samochodu, dlatego jego sprawność ma bezpośredni wpływ na uruchamianie pojazdu. Przeprowadziliśmy testy sprawdzające napięcie, pojemność oraz zdolność do utrzymania ładowania. Dzięki temu mogliśmy wskazać akumulatory wymagające ewentualnej wymiany.

W ramach diagnostyki skupiliśmy się również na badaniu amortyzatorów. Sprawne amortyzatory wpływają na stabilność samochodu, skracają drogę hamowania oraz zapewniają komfort jazdy. Wykorzystaliśmy specjalistyczne narzędzia, aby ocenić kondycję amortyzatorów i wskazać ewentualne problemy wymagające naprawy lub wymiany.

Dodatkowo, przeprowadziliśmy ozonowanie wnętrza pojazdów. Ozonowanie to proces, który usuwa nieprzyjemne zapachy, bakterie i alergeny z wnętrza samochodu, poprawiając tym samym jakość powietrza w kabinie.

Dzięki przeprowadzonym badaniom technicznym mogliśmy udzielić cennych porad właścicielom samochodów, informując ich o ewentualnych problemach i wskazując najlepsze rozwiązania.

Nasza zaangażowana ekipa techników motoryzacyjnych była gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania i zapewnić profesjonalne wsparcie.

Wszystkim uczestnikom naszej akcji diagnostycznej przygotowaliśmy również specjalne gadżety motoryzacyjne, które miały umilić ich podróże i podkreślić nasze wsparcie. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i entuzjazm, które sprawiły, że ta akcja była prawdziwym sukcesem.

Zachęcamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego niezapomnianego wydarzenia, które udostępniliśmy na naszej stronie.

To nie tylko szansa na zobaczenie, jak przebiegały badania, ale również dowód na to, że nasza firma angażuje się w społeczność motoryzacyjną i dba o Wasze bezpieczeństwo na drodze.

Jesteśmy dumni z możliwości wsparcia pracowników Szynaka Meble i zadbania o ich samochody.

Firma Inter Parts kontynuuje misję zapewniania najlepszych części samochodowych oraz kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie pełną ofertę naszych produktów, informacje o najnowszych promocjach oraz cenną wiedzę motoryzacyjną.

Dołączcie do naszej społeczności motoryzacyjnej. Twój Sukces! Nasza Satysfakcja!

Badanie aut pracowników Szynaka Meble

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku

606 672 140

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Adrian Kruszewski(woj. pomorskie - obsługa stacjonarna z CE)

784 045 326

Ireneusz Chmieliński(woj. mazowieckie - obsługa stacjonarna z CE)

662 270 761

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club