#

100. warsztat sieci NexusAuto w Polsce oszyldowany!

19/04/2021

100. warsztat sieci NexusAuto w Polsce oszyldowany!

NexusAuto, sieć zrzeszająca niezależne warsztaty samochodowe, właśnie oszyldowała swojego 100. Partnera.           

Te zaszczytne setne miejsce zajął serwis samochodowy DAW CAR z Krośnic niedaleko Ciechanowa. Właścicielem warsztatu jest Pan Piotr Piątkowski, który prowadzi serwis od 2005 r., lecz doświadczenie mechanika zdobywał pracując w tym zawodzie jeszcze 5 lat wcześniej. Obecny budynek ma dopiero pół roku. Jego powierzchnia to 250 m². Posiada trzy stanowiska naprawcze, każde wyposażone w nowy podnośnik.

Kandydaturę warsztatu zgłosił do sieci N!Auto oddział Inter Parts w Ciechanowie. To już piąty warsztat w sieci, nad którym Patronat objął Inter Parts Ciechanów. 


Partnerzy sieci z ramienia Inter Parts
Dotychczas, z ramienia Inter Parts, do sieci NexusAuto przystąpiło 59 Partnerów. Obecnie sieć liczy 100 członków, zlokalizowanych w całej Polsce. W przypadku dystrybutora ze Stawigudy nie jest to pierwszy projekt zrzeszający niezależne warsztaty, w którego budowę zaangażował się Inter Parts.  Jak pokazuje doświadczenie, taka forma współpracy zacieśnia relacje handlowe z klientami i przenosi je na poziom partnerskiej współpracy.


Dlaczego sieć NexusAuto
Obopólną korzyścią, jaką  niesie ze sobą Partnerstwo w sieci jest wspólny rozwój w ramach projektu NexusAuto. Ponadto Partnerzy mogą liczyć na wsparcie w zakresie: szkoleniowym, marketingowym oraz prawnym. Do dyspozycji Partnerów jest infolinia techniczna i reklamacyjna. Wraz z podpisaniem umowy z nowymi Partnerami, przekazywany jest bezpłatny pakiety NexusStart, na który składa się m.in. oznakowanie warsztatu.

Specjalnie dla Partnerów sieci wdrażane są liczne działania promocyjne, w tym także akcje terenowe. Od ponad 2 lat działa system lojalnościowy N!Platform, w którym zgromadzone punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Partnerzy sieci N!Auto mogą skorzystać z dedykowanego systemu ubezpieczeń. Specjalnie dla nich przygotowana jest atrakcyjna oferta handlowa, w tym wyjątkowa linia produktowa Drive+. Partnerzy jako pierwsi mają dostęp do nowości pojawiających się na rynku części samochodowych.


Organizator sieci NexusAuto
Globalnym organizatorem sieci warsztatowej jest  Nexus Automotive International S.A. - jedna z trzech największych grup zakupowych branży aftermarket. 

W Polsce i krajach ościennych za tworzenie sieci warsztatów NexusAuto odpowiada Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. (N!ACE). Pierwsze warsztaty pilotażowe zostały objęte patronatem sieci w 2016 roku.

 

 

warsztaty NexusAuto

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku

606 672 140

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Adrian Kruszewski(woj. pomorskie - obsługa stacjonarna z CE)

784 045 326

Ireneusz Chmieliński(woj. mazowieckie - obsługa stacjonarna z CE)

662 270 761

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club