#

Siatkarski płyn do spryskiwaczy od Inter Parts znów dostępny !

09/12/2022

Siatkarski płyn do spryskiwaczy od Inter Parts znów dostępny !

Dystrybuowany przez Inter Parts płyn do spryskiwaczy Zielona Armia spełni oczekiwania nie tylko kierowców szukających zimowego preparatu do szyb. Dostępny w limitowanej edycji produkt będzie też gratką dla fanów jednego z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce.

Firma Inter Parts po raz kolejny postanowiła zadziwić rynek motoryzacyjny i jednocześnie sprawić przyjemność fanom klubu Indykpol AZS Olsztyn. Dystrybutor części samochodowych wprowadził do oferty limitowaną edycję zimowego płynu do spryskiwaczy Zielona Armia. Zarówno kolor, jak i nazwa produktu wprost nawiązują do siatkarskiej drużyny ze stolicy Warmii i Mazur.

 

Współpraca Inter Parts i Indykpolu AZS-u Olsztyn

Inter Parts to istniejący od 1991 r. czołowy dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych, z którym związana jest międzynarodowa sieć warsztatów Nexus Auto oraz centrum logistyczne w Stawigudzie.

Inter Parts od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności. Przykładem jest sponsoring Indykpolu AZS-u Olsztyn, czyli klubu z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce – Plus Ligi.

„Zielona Armia”, bo taki przydomek nosi drużyna występująca w biało-zielonych strojach, to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki. Ma na koncie pięć tytułów mistrzowskich i siedem Pucharów Polski. W sumie 22-krotnie stawała na podium krajowych rozgrywek. Osiągnęła też sukcesy na arenie międzynarodowej (finał Pucharu CEV).

Barw akademików bronią czołowi gracze z kraju i zagranicy. Wśród nich są reprezentanci Polski i USA:

  • środkowy Mateusz Poręba – członek srebrnej ekipy z Mistrzostw Świata 2022,
  • atakujący Karol Butryn – brązowy medalista Ligi Narodów 2022, najlepiej punktujący zawodnik polskiej ligi w 2021,
  • środkowy Taylor Averill – medalista mistrzostw Francji, gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji.

To właśnie  wizerunki wyżej wymienionych siatkarzy  zdobią etykietę 4-litrowego pojemnika, w którym dystrybuowany jest płyn zimowy do spryskiwaczy Zielona Armia .

 

Unikatowa projekt w historii polskiego sportu i marketingu

Zimowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia dostępny jest w limitowanej edycji 1000 szt. Już dziś warto go kupić – nie tylko z uwagi na jego parametry, lecz także ze względów kolekcjonerskich.

Wyrób stanowi unikatowy w historii polskiego sportu i marketingu projekt. Prawdopodobnie nikt wcześniej nie wprowadził na rynek płynu do spryskiwaczy sygnowanego herbem drużyny siatkarskiej.

To już druga edycja przedsięwzięcia. Przed rokiem na etykiecie umieszczono zdjęcie całego zespołu siatkarskiego z OlsztynaCała partia  płynów zimowych Zielona Armia w krótkim czasie została wykupiona. W tym sezonie zapewne będzie tak samo.

 

Niezawodny płyn do spryskiwaczy Pro Wipe

Zimowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia  wyprodukowany został przez markę Pro Wipe. Producent ma w ofercie również pióra wycieraczek samochodowych. 

Zapachowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia zapobiega zamarzaniu szyb w aucie nawet w temperaturze -20ºC. Jednocześnie jest bezpieczny dla pojazdu. Do pojemnika dołączony jest lejek, który ułatwia przelanie zawartości do zbiornika.

Płyn zimowe do spryskiwaczy samochodowych Pro Wipe złożony jest z dobrej jakości alkoholu etylowego, wody demineralizowanej bądź zmiękczonej, kompozycji zapachowej, środka powierzchniowo-czynnego oraz dodatku chroniącego gumowe pióra wycieraczek, gumowe uszczelki szyb, powłoki lakierowe oraz zabezpieczającego dysze spryskiwaczy samochodowych.

Rolą alkoholu etylowego jest przede wszystkim zapobieganie krzepnięcia/zamarzania płynu Pro Wipe zgodnie z deklarowaną minimalną temperaturą, wspomaganie mycia szyb oraz reflektorów samochodowych, szybkie odparowanie nadmiaru płynu z mytych powierzchni.

 

Równie ważnym składnikiem płynu do spryskiwaczy Pro Wipe jest środek powierzchniowo-czyny, który zmniejsza napięcie powierzchniowe płynu, przez co płyn dobrze usuwa błoto, sól drogową, zaschnięte opady atmosferyczne.

Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa niweluje ostry zapach alkoholu etylowego, przez co stosowanie płynu nawet w bardzo mroźnych warunkach nie jest uciążliwe dla użytkownika.

W dobie mody, trendów oraz wymogów „Eko” dobrej jakości płyny do spryskiwaczy skomponowane są na bioetanolu- alkoholu etylowym, który powstał w wyniku fermentacji alkoholowej zbóż.

Taki Bioetanol cechuje pełna biodegradowalność, co sprawia, że jest on neutralny dla środowiska naturalnego. Właśnie taki bioetanol jest wykorzystywany w produkcji płynów do spryskiwaczy Pro Wipe.

Reasumując, dobry płyn do spryskiwaczy samochodowych i reflektorów cechuje:

- deklarowana minimalna temperatura krystalizacji/krzepnięcia płyny,

- dobre właściwości myjące szklane powierzchnie z brudu, błota, soli drogowej oraz zanieczyszczeń z opadów atmosferycznych,

- szybka odparowalność,

- brak refleksów świetlnych na szybach,

- przyjemny, nieuciążliwy zapach podczas użytkowania,

- przyjazny środowisku naturalnego skład, szybko biodegradowalny,

- bezpieczne dla użytkownika komponenty (skład bez toksycznych alkoholi i grup aminowych)

- odpowiednie, bezpieczne opakowanie z korkiem posiadającym plombę,

- zgodne z rozporządzeniem oznakowanie opakowania w formie etykiety zawierającej wszystkie wymagane informacje: ostrzeżenia, piktogramy, skład, ważne numery telefonów, wykaz substancji niebezpiecznych,

- wygenerowany numer UFI, dający szybki dostęp służbom ratowniczym i medycznym do pełnego składu produktu na wypadek zagrożenia.

 

Dla komfortu jazdy i z miłości do siatkówki

Nie daj się zaskoczyć zimie i już dziś zakup płyn do spryskiwaczy Zielona Armia.

Zimowy płyn do spryskiwaczy "Zielona Armia" marki Pro Wipe do nabycia:

Nr referencyjny PRO-WIPE-ZIMA-4L-AZS-GREEN