#

Oddział Inter Parts Mrągowo

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Mrągowo

ul. Olsztyńska 13
11-700 Mrągowo
tel.: 897413410, 897413411
e-mail: mragowo@interparts.pl

Pn-Pt 08:00-16:00, So 09:00-13:00

 

Każdy warsztat samochodowy musi posiadać szeroki wybór części samochodowych. Z tego też względu współpraca z rzetelnym i sprawdzonym dostawcą ma szczególne znaczenie. Jako lider na rynku motoryzacyjnym, naszą ofertę kierujemy m.in. do właścicieli warsztatów, sklepów motoryzacyjnych oraz firm transportowych. Zaopatrujemy również klientów indywidualnych.

Wszyscy nasi klienci, w tym właściciele firm z branży motoryzacyjno-transportowej otrzymują części samochodowe zawsze na czas. Dzięki temu mogą zrezygnować z dużej powierzchni magazynowej i zamawiać wyłącznie potrzebne części. Zamówienia można składać w wygodny sposób, telefonicznie oraz osobiście, np. w naszym oddziale w Mrągowie.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Wszystko to za sprawą odpowiedniej logistyki i współpracujących z nami specjalistów. Zamówienia realizujemy zawsze na czas, dzięki czemu nasi klienci zawsze mają pod ręką niezbędne części samochodowe.

Niezdecydowanych zapraszamy do naszego oddziału w Mrągowie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta Państwa zainteresuje, a proponowane warunki skłonią do długiej współpracy.

Zdjęcie z oddziału Mrągowo