#

Oddział Inter Parts Oława

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Oława

ul. Jodłowa 4
55-200 Oława
tel. 717263786, 717263787, 717263788, 717263789
e-mail: olawa@interparts.pl

Pn-Pt 08:00-17:00, So 08:00-13:00

Dystrybucję części samochodowych można nazwać swoistym łańcuchem, który połączony jest mechanizmem zarówno organizacyjnym, jak i logistycznym. Części samochodowe, które na końcu trafiają do klienta, pokonują drogę składającą się z wielu etapów.

Właściciele warsztatów samochodowych, którzy zamawiają odpowiednie części samochodowe dla pojazdu swojego klienta, zanim otrzymają dany produkt, muszą liczyć się z tym, że najpierw będzie ona sprawdzona przez importera, następnie dystrybutora, kolejno trafi do hurtowni, a później do sklepu motoryzacyjnego. Dopiero na końcu pojawi się w warsztacie. I nie ma znaczenia, gdzie dana część samochodowa jest zamawiana. Dystrybucja oznacza taką samą, czasem zawiłą drogę.

Dlatego też warto skrócić cały proces i skorzystać z oferty naszej firmy. Jako lider w dystrybucji i rzetelny dostawca części samochodowych dostarczamy je w możliwie najkrótszym czasie i w dogodnej cenie.

Nasze liczne filie działające na terenie całego kraju pozwalają na nawiązanie długofalowej współpracy, zwłaszcza atrakcyjnej dla warsztatów samochodowych, firm transportowych oraz innych, związanych z motoryzacją.

Zapraszamy m.in. do naszej filii w Oławie, w której nasi pracownicy udzielą wszystkich informacji.

Zdjęcie z oddziału OławaZdjęcie z oddziału OławaZdjęcie z oddziału OławaZdjęcie z oddziału Oława