#

Oddział Inter Parts Tczew

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Tczew

ul. Al.Solidarności 8
83-110 Tczew
tel.: 058 530 08 04 (06- 07)
kom.: 604998115
fax: 55 612 80 80
e-mail: tczew@interparts.pl

Pn-Pt 08:00-17:00, So 08:00-13:00

Części samochodowe w obecnym, niezwykle zmotoryzowanym świecie, stanowią jeden z najważniejszych czynników wpływających na działanie firm oraz funkcjonowanie nas samych. Nasza firma rozumie ten fakt doskonale i stale stara się spełniać wszystkie wyzwania z nim związane. Dystrybucję części samochodowych prowadzimy w całym kraju, również w województwie pomorskim, w którym nasza filia mieści się w Tczewie.

W ofercie posiadamy popularne i najczęściej używane i wymieniane części samochodowe najpopularniejszych marek. Oferujemy części zarówno do samochodów osobowych,  jak i  motocykli.

Nasz oddział w Tczewie dostarczy Państwu wszystkie niezbędne części w dogodnym terminie. Jesteśmy liderami na rynku, o czym świadczą liczne pozytywne opinie od klientów indywidualnych, jak i od właścicieli warsztatów samochodowych. Tych ostatnich zapraszamy szczególnie do kontaktu i nawiązania stałej współpracy.

Fachowe doradztwo i bardzo dobre zaopatrzenie pozwala nam na bieżąco rozszerzać naszą ofertę oraz dostosowywać ją do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do naszych licznych oddziałów!

Zdjęcie z oddziału TczewZdjęcie z oddziału TczewZdjęcie z oddziału TczewZdjęcie z oddziału Tczew