#

Oddział Inter Parts Legnica

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Legnica
ul. Wrocławska 69, 59-220 Legnica
tel. stacjonarny: 76 744 13 10, 76 744 13 11, 76 744 13 12
legnica@interparts.pl

godz. otwarcia:
pon – pt: 8:00 – 17:00
sob: 8:00 – 13:00

Nasz oddział w Legnicy odznacza się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz warsztatów samochodowych. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości części samochodowych europejskich, japońskich i amerykańskich marek i modeli samochodów. Spośród konkurencji odróżnia nas wyjątkowo krótki czas realizacji zamówień, dostępność większości części samochodowych od ręki, obszerne stany magazynowe i dogodna lokalizacja.

Dystrybucja części samochodowych w Legnicy i okolicach to nasza specjalizacja. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na doskonałą znajomość nowinek motoryzacyjnych, zmieniającej się technologii oraz wymagań naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami przebiegała sprawnie na każdym etapie.

Dostępne w naszym legnickim oddziale części samochodowe to m.in.: układy hamulcowe, elementy zawieszenia, silniki (elementy układu silnikowego), płyny eksploatacyjne i oleje, elementy elektryczne, karoseria, i wiele innych. Sprawna dystrybucja produktów i wysoka jakość materiałów w konkurencyjnej cenie to wartości, które przyświecają naszej działalności.

 Sprawdź nas!

Zdjęcie z oddziału LegnicaZdjęcie z oddziału LegnicaZdjęcie z oddziału Legnica