#

Oddział Inter Parts Bielsko-Biała

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Bielsko-Biała

Ul. Komorowicka 110,
43-300 Bielsko-Biała
Tel. stacjonarny: 33 818 46 63, 33 818 46 64, 33 818 46 65 65
E-mail: bielskobiala@interparts.pl

Godziny otwarcia:
pon – pt: 8:00 – 17:00
sob: 8:00 – 13:00

Nasz oddział w Bielsku-Białej odznacza się kompleksową obsługą klientów hurtowych, warsztatów samochodowych oraz klientów detalicznych. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości części zamiennych do aut europejskich, japońskich i amerykańskich. Spośród konkurencji odróżnia nas wyjątkowo krótki czas realizacji zamówień, dostępność większości części samochodowych od ręki, obszerne stany magazynowe i dogodna lokalizacja.

Dystrybucja części samochodowych w Bielsku-Białej i okolicach to nasza specjalizacja. Wieloletnie doświadczenie w tej branży daje nam na doskonałą znajomość nowinek motoryzacyjnych, zmieniającej się technologii oraz wymagań naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami przebiegała sprawnie na każdym etapie.

Dostępne w naszym oddziale części samochodowe to m.in.: układy hamulcowe, elementy zawieszenia, silniki (elementy układu silnikowego), płyny eksploatacyjne i oleje, elementy elektryczne, karoseria, i wiele innych. Sprawna dystrybucja produktów i wysoka jakość materiałów w konkurencyjnej cenie to wartości, które przyświecają naszej działalności.

Sprawdź nas!

Zdjęcie z oddziału Bielsko-Biała