#

Oddział Inter Parts Białystok

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Ogrodniczki

ul. Białostocka 11
16-030 Ogrodniczki
tel.: 085 740 20 60, 085 740 20 61
fax: 085 740 21 00
e-mail: bialystok@interparts.pl

Pn-Pt 07:00-17:00, So 06:00-12:00

Najlepsze części samochodowe w Białymstoku? Tylko u nas! Dlaczego najlepsze? Jesteśmy firmą, która nastawia się na potrzeby klientów indywidualnych, jak i warsztatów samochodowych.

Dysponujemy częściami samochodowymi, które charakteryzuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Dystrybucja części samochodowych w naszym wykonaniu to pewność, że otrzymasz stosowne części samochodowe w Białymstoku i wszędzie, gdziekolwiek sobie życzysz. Wiemy, że dystrybucja części samochodowych to zajęcie odpowiedzialne, od którego zależy także Twój czas i prowadzony biznes. Części samochodowe błędnie wysłane wydłużają czas naprawy i wymuszą konieczność dłuższego czekania na naprawę pojazdu.

Zajmujemy się dystrybucją części samochodowych różnego typu – od drobnych żarówek, aż po elementy skomplikowanych  układów (np. kierowniczego czy zawieszenia).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą części samochodowych i składanie zamówień za pośrednictwem terminala zakupowego lub w oddziale Inter Parts w Białymstoku. Jeżeli kupno części samochodowych w Białymstoku, to tylko u profesjonalistów w tej dziedzinie!

Zdjęcie z oddziału BiałystokZdjęcie z oddziału BiałystokZdjęcie z oddziału BiałystokZdjęcie z oddziału BiałystokZdjęcie z oddziału Białystok