#

Oddział Inter Parts Stawiguda - hurt i detal

Dystrybucja i sprzedaż części samochodowych Stawiguda

INTER PARTS Sp. z o.o. 
ul. Jarzębinowa 4, 11-034 Stawiguda
NIP: 739-385-32-68
Pn-Pt 08:00-17:00, So 09:00-13:00

Sekretariat:  Pn - Pt 7:30 - 15:30


Spółka zarejestrowanej w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 7393853268, REGON: 281379295, KRS: 0000825843.

Nasza firma jest jednym z liderów na rynku sprzedaży produktów motoryzacyjnych polskich i światowych marek. Centralny oddział w Stawigudzie zajmuje się dystrybucją i sprzedażą:
- części samochodowych
- narzędzi diagnostycznych
- wyposażenia warsztatów
- akcesoriów samochodowych oraz wielu materiałów eksploatacyjnych

Pracownicy naszego oddziału są specjalistami w dystrybucji części do samochodów osobowych oraz pojazdów dostawczych. Oferujemy szeroką gamę części i akcesoriów do aut różnych modeli oraz marek. Klienci zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami znajdą u nas nie tylko doskonałe produkty, ale też fachową poradę i szybką realizację zamówienia.

Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo i szybkość montażu to priorytety, jeśli chodzi o wybór zarówno części do samochodów, jak i specjalistycznych narzędzi . Z tego względu naszą ofertę uzupełnia bogaty asortyment skierowany do serwisów samochodowych. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem warsztatów samochodowych, zapewniając im wszystko, co potrzebne do codziennej pracy, łącznie z odzieżą ochronną oraz akcesoriami BHP.

Wyjątkowe połączenie współpracy z najlepszymi markami motoryzacyjnymi oraz wieloletniego doświadczenia na rynku pozwala nam oferować tylko sprawdzone propozycje dla branży motoryzacyjnej.

Zdjęcie z oddziału Stawiguda - hurt i detalZdjęcie z oddziału Stawiguda - hurt i detalZdjęcie z oddziału Stawiguda - hurt i detal