#

Części samochodowe

1.Wstęp
2.Sprzedaż detaliczna
3.Sprzedaż hurtowa
4.Wyposażenie warsztatów

 

 

 

1. Wstęp
Posiadanie samochodu wiąże się z koniecznością wymiany części zużywanych podczas codziennej eksploatacji. Część napraw lub wymian elementów można dokonać samemu, niektóre muszą zostać wykonane w warsztacie samochodowym. Dążąc do jak najlepszej obsługi naszych klientów w swojej ofercie prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Dzięki szerokiej ofercie możemy dotrzeć do dużej grupy odbiorców.

2. Sprzedaż detaliczna
InterParts jako dystrybutor części samochodowych pragnie dbać nie tylko o klienta hurtowego, ale również detalicznego. W związku z tym stworzyliśmy na terenie Polski sieć oddziałów, w których mogą Państwo zapoznać się z naszą gamą produktową. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości części do samochodów różnych marek oraz akcesoria samochodowe, dzięku czemu każdy znajdzie części, które go interesują. Nasi eksperci w każdym z oddziałów służą fachową obsługą.

Oddziały InterParts

3.Sprzedaż hurtowa
Jesteśmy firmą oferującą bardzo szeroką gamę części samochodowych od wielu dostawców. Dzięki programom partnerskim, które oferujemy, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjną cenę. W swoich zasobach posiadamy nie tylko części do samochodów, ale też elementy niezbędne do kompleksowego wyposażenia warsztatu samochodowego. Będąc zarejestrowanym członkiem systemu sprzedażowego inter Parts otrzymujecie dostęp do nie tylko szerokiej gamy wysokiej jakości produktów i części samochodowych, ale bierzecie też udział w promocjach, które pozwolą na uzupełnienie wyposażenia warsztatowego.

Webterminal

4.Wyposażenie warsztatów samochodowych
Integralną częścią naszych odbiorców są warsztaty samochodowe, które możemy kompleksowo wyposażyć dzięki swojemu szerokiemu asortymentowi. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko wysokiej jakości narzędzia warsztatowe, ale też specjalistyczne myjki czy elementy serwisu olejowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia warsztatowego.

Narzędzie InterParts