#

Podsumowanie sezonu Indykpol AZS Olsztyn

25/05/2023

Uroczyste spotkanie odbyło się 22 maja w pięknej Sali konferencyjnej Mazury Golf & Country Club w Naterkach. Była to niezwykła gala, która zgromadziła przedstawicieli klubu, zaproszonych gości oraz partnerów, w tym również naszą firmę Inter Parts - głównego sponsora klubu. W obecności przedstawicieli Indykpol AZS Olsztyn, gości specjalnych oraz lokalnych władz, mieliśmy okazję otrzymać serdeczne podziękowania za nasze nieocenione wsparcie. To dla nas ogromna duma i zaszczyt móc uczestniczyć w tak istotnym wydarzeniu.
 
 
Nasza współpraca z klubem Indykpol AZS Olsztyn była pełna inspirujących inicjatyw i promocji. Razem wprowadzaliśmy różnorodne działania, które miały na celu zarówno zaangażowanie kibiców, jak i promocję naszych produktów.
Jednym z najważniejszych projektów, którym jesteśmy szczególnie dumni, jest siatkarski płyn do spryskiwaczy " #ZielonaArmia "
Ten unikatowy produkt nie tylko chroni szyby samochodowe, ale również promuje klub i wizerunki siatkarzy olsztyńskiej drużyny. 
 
 
Ponadto, w ramach naszej współpracy, organizowaliśmy liczne konkursy dla klientów Inter Parts i sympatyków klubu, gdzie do wygrania były limitowane gadżety związane z drużyną siatkarską. Były to niezwykłe okazje, które miały na celu podkreślenie naszego wsparcia dla klubu oraz podziękowanie naszym klientom za ich lojalność i zaangażowanie.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Indykpol AZS Olsztyn za wspólną podróż w świat siatkówki. 
 
Nasza współpraca przekracza granice biznesu, stając się nieodłączną częścią lokalnej społeczności sportowej. Cieszymy się, że nasze inicjatywy i promocje spotkały się z tak dużym entuzjazmem. Pragniemy podkreślić, że współpraca z klubem Indykpol AZS Olsztyn to nie tylko relacja biznesowa, ale również więź oparta na wspólnych wartościach, pasji i dążeniu do osiągania sukcesów.
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej pięknej siatkarskiej historii i kontynuować naszą owocną współpracę.
 
 

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Piotr Bobrowski(woj. pomorskie)

784 386 380

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club