#

Mamy to! Zapraszamy do obejrzenia filmu z Gali Mechanika Inter Parts

29/11/2023

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Gali Mechanika Inter Parts, która odbyła się w dniach 7-8.10.2023 w Hotelu Zamek Ryn

Gala Mechanika Inter Parts: Święto Branży Motoryzacyjnej

W dniach 7-8 października 2023 roku odbyła się niezapomniana Gala Mechanika Inter Parts w malowniczym Hotelu Zamek Ryn. To wyjątkowe wydarzenie stało się nie tylko okazją do spotkań, ale również świętem branży motoryzacyjnej.

 

Spotkanie Ponad 300 Gości
Gala zgromadziła ponad 300 gości, w tym cenionych klientów warsztatowych Inter Parts, dostawców branży motoryzacyjnej, partnerów firmy oraz doświadczonych szkoleniowców. To wielka radość dla nas, że mogliśmy gościć tak liczną i zróżnicowaną grupę ekspertów oraz pasjonatów motoryzacji.

Targi Branżowe i Szkolenia
Sobota była dniem pełnym inspirujących wydarzeń. Targi branżowe były doskonałą okazją dla dostawców, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty i innowacyjne rozwiązania. Ponad 50 dostawców aftermarketowych było obecnych na miejscu, dzieląc się swoim know-how z gośćmi.

Podczas tych dwóch dni mieliśmy także przyjemność organizować cykl szkoleń, których tematyka skupiała się na najważniejszych zagadnieniach branży motoryzacyjnej. Uczestnicy mieli szansę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym świecie motoryzacji.

Gala Mechanika: Nagrody i Wyróżnienia
Najważniejszym momentem wydarzenia był wieczór galowy, podczas którego uhonorowano najlepsze firmy w ramach akcji promocyjnej "Wakacyjny Relaks". To właśnie te firmy zasłużyły na wyjątkowe wyróżnienia i nagrody.

Inter Parts docenia współpracę z firmami, które wspierają nasze inicjatywy promocyjne i przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu. To także okazja do podziękowań za zaufanie naszym klientom i partnerom biznesowym.

Dalszy Rozwój i Nowe Wyzwania
Gala Mechanika Inter Parts to nie tylko okazja do świętowania, ale także czas refleksji nad przeszłością i planami na przyszłość. Nasza firma dąży do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dostawców.

Dzięki tej wyjątkowej imprezie mogliśmy jeszcze lepiej poznać naszych klientów i dostawców oraz zacieśnić relacje biznesowe. To również doskonała okazja, aby wspólnie wytyczyć nowe cele i wyzwania.

Podsumowanie
Gala Mechanika Inter Parts to wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło wielu pasjonatów motoryzacji. To okazja do nauki, dzielenia się wiedzą i wspólnego celebrowania sukcesów. Dla nas to także dowód na to, że nasza branża jest pełna inspirujących ludzi i niezwykłych rozwiązań.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej gali. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek nowych, ekscytujących wyzwań i osiągnięć w naszej branży.

***

Zapraszamy do naszej fotorelację, która pozwoli Wam jeszcze raz przenieść się do magicznego świata "Gali Mechanika". Zachwycicie się momentami pełnymi uśmiechów, inspiracji i niezapomnianych chwil.

A to nie koniec! Jeśli chcecie zobaczyć więcej i poczuć magię wydarzenia, mamy dla Was również videorelację. Pozwólcie sobie na chwilę relaksu i przenieście się z nami do tego niezwykłego świata pełnego pasji i motoryzacji.

Razem Tworzymy Przyszłość
"Gala Mechanika Inter Parts" to nie tylko wydarzenie - to dowód na to, że wspólnie możemy osiągnąć wiele. Dziękujemy wszystkim za udział, za wsparcie i zaangażowanie. Razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej!
Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, sugestie lub pytania, chętnie się nimi podzielimy. Wasza opinia jest dla nas niezwykle cenna.
Cieszmy się wspólnie osiągnięciami, inspirujmy się nawzajem i dążmy do jeszcze większych sukcesów. Razem jesteśmy silniejsi!

 

 

Relacja zdjęciowa z Gali Mechanika Inter Parts

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia. Autorem zdjęć jest O!Film

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku

606 672 140

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Adrian Kruszewski(woj. pomorskie - obsługa stacjonarna z CE)

784 045 326

Ireneusz Chmieliński(woj. mazowieckie - obsługa stacjonarna z CE)

662 270 761

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club