#

Szeroka oferta DJ PARTS w sprzedaży Inter Parts

10/04/2019


Szeroka oferta produktowa, doskonała jakość, niezawodność oraz konkurencyjna cena - to atrybuty produktów marki DJ PARTS, na które Inter Parts ma wyłączność dystrybucji na terenie Polski.


Co oferuje DJ PARTS

Producent specjalizuje się w dziedzinie części zamiennych do osobowych i dostawczych aut azjatyckich rozwijając jednocześnie ofertę do aut europejskich. Na terenie Polski Inter Parts jest jedną z trzech firm, które mają wyłączność na dystrybucję asortymentu produkcji DJ PARTS.

Nowa marka oferuje 20 grup towarowych, z których obecnie w sprzedaży Inter Parts jest 945 referencji. Wśród nich są elementy układu hamulcowego i zawieszenia, filtry oraz świece żarowe. Docelowo w stałej dostępności zaoferujemy ponad 3 000 pozycji. 


DJ PARTS tylko w ofercie trzech firm na terenie Polski

Na terenie Polski Inter Parts jest jedną z trzech firm, które mają wyłączność na dystrybucję asortymentu produkcji DJ PARTS.


Marka DJ PARTS

DJ PARTS jest częścią dużej międzynarodowej korporacji ALJ z siedzibą w Arabii Saudyjskiej. Jej rozwój zaczyna się od sprzedaży samochodów i części oryginalnych oraz budowy marki DJ PARTS początkowo z przeznaczeniem do aut azjatyckich i sprzedawane w sukcesywnie budowanej sieci sprzedaży na bliskim wschodzie i północnej Afryce. Doświadczenia w sprzedaży w tych ekstremalnych warunkach pogodowych przyniosły efekt w weryfikacji jakości takich produktów jak elementy zawieszenia, hamulców czy filtrów.


Kompetencje DJ PARTS

DJ PARTS przykłada szczególną uwagę do kontroli jakości oferowanych produktów. Producent posiada własne zakłady produkcyjne i firmowe centra testowania elementów układu hamulcowego. Współpracuje z międzynarodowymi laboratoriami badawczymi, a także przeprowadza rygorystyczne testy poszczególnych partii towarów. Praktyki te zaowocowały ofertą produktów o najwyższej jakości, a także przyznaniem nagrody w postaci certyfikatu ISO 9001:2008.

Na wyróżnienie zasługują ciche w użytkowaniu i nisko pylące, nie zawierające cząstek azbestu i metalu mieszanki w klockach hamulcowych DJ PARTS, które posiadają certyfikat ECE R90 i noszą znak E1, przyznany za przestrzegane standardu prawodawstwa europejskiego.

 

SPRAWDŹ AKTUALNĄ PROMOCJĘ NA PRODUKTY DJ PARTS