#

Mega promocja "Filipiński sztos" odwołana

31/03/2020

Inter Parts, jako organizator promocji "Filipiński Sztos informuje, że z powodu panującej pandemii koronawirusa i sytuacji gospodarczej w kraju, która uniemożliwia prawidłowe przeprowadzenie akcji sprzedażowej zostaliśmy zmuszeni do odwołania mega-promocji.

 

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie przykro, że promocja, do której tak długo sie przygotowywaliśmy i angażowaliśmy Państwa musi zostać odwołana. Niestety, obecne okoliczności nie pozwalają na realizację planów zakupowych, co absolutnie akceptujemy. Dlatego nie pozostała nam inna opcja, jak tylko przerwanie akcji sprzedażowej.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość.

 

Organizator

 

Promocja "Filipiński sztos"

 

Zasady promocji

Termin premiowanych zakupów w Akcji promocyjnej to: 02 MARCA – 31 SIERPNIA 2020 roku.

1. Promocja odbywa się poprzez serwis www.filipiny.interparts.pl, na którym znajduje się:
a)    Regulamin Akcji promocyjnej oraz termin Akcji promocyjnej.
b)    Formularz zgłoszeniowy.
c)    Indywidualne progi punktowe określone na podstawie wyników sprzedażowych  Uczestnika w okresie 1.03.2019 – 31.08.2019.
d)    Ranking punktowy Uczestników.
e)    Indywidualny licznik punktów Uczestnika w okresie promocji.
f)    Kontakt do Organizatora.

2. Nagrody są przyznawane zgodnie z wykonaniem indywidualnego progu punktowego,  o którym mowa w §2 2.1. c) oraz miejsca zajętego w rankingu uczestników.
3. Ranking punktów będzie wyświetlany na stronie www.filipiny.interparts.pl, po osiągnięciu przez Uczestnika wartości 30 000 punktów.
4. Uczestnicy kumulują zakupy produktów znajdujących się w Promocji.
5. Punkty przeliczane są w następujący sposób:
a)    Partnerzy Promocji, tj. BOSCH, CASTROL, SACHS, TRW, LEMFORDER, CONTITECH, KYB, SKF, FEBI, ATE, LUMILEDS, K2, VALEO – mnożnik x3 na dokonanych zakupach.
b)    produkty: VOLTARO, VACARO, MERTZ, DRIVE+, CLIMTEX, KRAFTEX, DRIVERS, MOTORO, PROFLEX, PROCARO, IPROTEC, RAP BRAKES, RAP LIGHTING, Q-SPARES, JASOL, DJ PARTS, PROWIPE, LTD, STARQ, SUSPEX – mnożnik x2 na dokonanych zakupach.
c)    Pozostałe produkty z oferty Inter Parts – mnożnik x1.

Warunki promocji

1. Pod uwagę brane będą zakupy produktów wymienionych w §1 pkt 1.11., z uwzględnieniem zastosowanych mnożników.
2. Nagrody zostaną przyznane zgodnie ze spełnionymi indywidualnymi progami zakupowymi podanymi przez Organizatora Uczestnikowi oraz, w przypadku nagrody głównej, miejscem zajętym w rankingu Uczestników.
3. Lista nagród:
a)    Nagroda główna: 12 zaproszeń na wyjazd promocyjno-szkoleniowy na Filipiny dla najlepszych klientów wg. rankingu zakupów, prowadzonego za okres 02.03 - 31.08.2020,
b)    Wózek narzędziowy HST, z wyposażeniem dla kolejnych 10 klientów, którzy wykonają próg indywidualny i uzyskają co najmniej 80 000 punktów.
c)    Karta rabatowa o nominale 1000 zł do wykorzystania w sieci Inter Parts dla kolejnych 25 Klientów, którzy wykonają próg indywidualny i uzyskają co najmniej 50 000 punktów.
4. Obowiązuje zasada:
a)    w przypadku wyboru przez uczestnika promocji niższej nagrody niż wynika to z rankingu, pula tych nagród zostaje powiększona o jedną pozycję, natomiast upominek z puli nagród należących się klientowi przechodzi na kolejnego uczestnika z rankingu,
b)    jednemu klientowi przysługują maksymalnie dwie nagrody główne, przy czym druga nagroda przysługuje tylko w przypadku nie wykorzystania pełnej puli przez 12 kolejnych klientów z rankingu spełniających warunek, o którym mowa w par 3 pkt 3.3. a),
c)    jednemu klientowi przysługują maksymalnie dwie nagrody dodatkowe, o których mowa w par 3 pkt 3.3. b) i c).

5. Nagrody zostaną przekazane po spełnieniu warunków regulaminu ogólnego dostępnego na stronach www.interparts.pl oraz www.filipiny.interparts.pl.

 

<< REGULAMIN PROMOCJI FILIPIŃSKI SZTOS >>