#

Komunikat Zarządu Inter Parts

25/03/2020

W związku z kolejnymi zmianami spowodowanymi rozprzestrzenianiem się koronawirusa Zarząd Inter Parts wydał komunikat.

 

Szanowni Państwo

 

W dniu 24. marca Premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe zasady bezpieczeństwa, w tym istotne ograniczenie w przemieszczaniu się. W pełni popieramy kolejne kroki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 w Polsce.

W związku ze stanem epidemicznym odpowiednio wcześnie podjęliśmy szereg działań, mających na celu zabezpieczenie naszych pracowników oraz klientów. Praca naszej sieci oddziałów została dostosowana do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pracownicy centrum logistycznego przechodzą rutynowe kontrole zdrowia kilkukrotnie w ciągu dnia. Wprowadziliśmy szereg ponadstandardowych działań zapobiegawczych, aby chronić zdrowie naszych pracowników i Państwa.  Znaczna część załogi Inter Parts pracuje w systemie zdalnym, pozostając do Państwa dyspozycji.

Pomimo spowolnienia gospodarki staramy się być przygotowani na wszelkie ewentualności. Już dziś wiele fabryk w regionach zagrożonych wysokim stopniem zarażenia koronawirusem zostało zamkniętych. Dlatego zabezpieczyliśmy się na ten czas w towar, który pozwoli nam na szybki powrót do normalnego funkcjonowania po odwołaniu stanu epidemicznego. Wierzymy, podobnie jak Państwo, że ten moment nadejdzie wkrótce.

Przyświeca nam ważny cel, mamy świadomość, że służby medyczne, służby bezpieczeństwa, służby porządkowe pracują obecnie ze wzmożoną siłą, przejmując ważne role dla całego społeczeństwa. Istotne jest, by miały możliwość sprawnego przemieszczania się. By tak się stało branża części zamiennych musi działać. Tę istotną rolę dostrzega także SDCM – Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, które wystosowało apel do rządu o zapewnienie dalszego funkcjonowania warsztatów motoryzacyjnych. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi  Partnerami Biznesowymi i staramy się odpowiadać na Państwa  potrzeby.  

 

Ogromnie dziękujemy naszym pracownikom za zrozumienie i zaangażowanie w tych trudnych czasach. Wasza pomoc jest nieoceniona!

 

Zarząd Inter Parts

 

 

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Jacek Czerniejewski(woj. zachodniopomorskie)

538 818 344

Adam Fontański(woj. łódzkie)

532 747 695

Jacek Szulta(woj. pomorskie)

882 359 640

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki, Ostrołęka)

728 954 466

Rafał Kłujszo(woj. warmińsko-mazurskie)

664 742 041

Andrzej Bodnar(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 428 945

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Mazury Gold & Country Club