#

Jakość PRZYJMUJE na klatę!

29/01/2021

Zestaw produktów Inter PARTS skomponowany przez Wojtka Żalińskiego, zawodnika Indykpol AZS Olsztyn.

Jakość PRZYJMUJE na klatę!

Wojciech Żaliński przyjmujący Indykpol AZS Olsztyn, ambasador marek Voltaro i Mertz

Dynamiczne serwy i precyzja przyjęcia piłki to cechy charakterystyczne Wojtka. Nie bez powodu stał się on ambasadorem marki Voltaro i Mertz. 

Gdy przyjmuje piłkę, błyskawice aż strzelają. Podobnie jest w przypadku akumulatorów Voltaro - niezastąpione volty mocy dadzą kopa każdej maszynie. Baterie można kupić w  ponad 25 sklepach Inter PARTS i online www.ipterminal.pl

Firma Mertz ma wiele cech wspólnych z przyjmującym Indykpol AZS Olsztyn - oboje stawiają na bezpieczeństwo i gwarancję jakości. Żaliński serwuje, a Mertz dostarcza elementy układu kierowniczego i zawieszenia najwyższych lotów! 

Zobacz  sesje zdjęciowe zawodników Indykpol AZS Olsztyn:

https://interparts.pl/news/721/nowi-pracownicy-magazynu-inter-parts-

https://interparts.pl/news/720/warsztat-samochodowy-i-siatkarze-

 

Sprawdź zestawy skomponowane przez siatkarzy Indykpol AZS Olsztyn.:

https://interparts.pl/news/724/trybik-w-dobrze-naoliwionej-maszynie

https://interparts.pl/news/723/wyroznia-go-nie-tylko-kolor-koszulki

"Wojciech Żaliński urodził się 8 stycznia 1988 roku w Skarżysku-Kamiennej. Swoją przygodę z siatkówką zaczął w miejscowym STS, skąd przeniósł się do Jadaru Radom.31-letni przyjmujący większość kariery spędził w Radomiu (Jadar i Cerrad Czarni), ale reprezentował też barwy AZS Politechniki Warszawskiej (2010-12) i Lotosu Trefla Gdańsk (2012-2014).  W PlusLidze zawodnik rozegrał 327 spotkań, w których zdobył aż 3412 punktów (2747 atakiem, 391 blokiem i 274 zagrywką).Wojciech Żaliński był również jednym z czołowych zawodników reprezentacji Polski, która w 2013 roku zdobyła srebrny medal na letniej Uniwersjadzie w Kazaniu."

https://www.indykpolazs.pl/zawodnik/wojciech-zalinski/