#

INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody ROZPOCZĘTY!

06/04/2021

INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody ROZPOCZĘTY!

W poświąteczny wtorek, 6 kwietnia 2021 r. ruszyła rejestracja do promocji INTER GRA  Jubileuszowy Wyścig po Nagrody.

Tę flagową akcję z okazji 30-lecia Inter Parts przygotowaliśmy dla wszystkich klientów hurtowych, właścicieli warsztatów samochodowych i ich pracowników.  Akcja składa się z dwóch wyścigów: KRÓTKI WYŚCIG i DŁUGI WYŚCIG, oraz FINAŁU. Wspomniane wyścigi wystartowały 6 kwietnia 2021 r. KRÓTKI WYŚCIG kończymy 30 czerwca, DŁUGI WYŚCIG natomiast 30 września 2021 r. Zwycięzców FINAŁU wyłonimy wraz z zakończeniem DŁUGIEGO WYŚCIGU.

Etapy działania dla klientów

  1. Zgłoszenie udziału firmy na www.intergra.pl. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia, a następnie hasło do logowania. Sprawdź kosz – e-mail może wpaść do spamu.
  2. Po zalogowaniu właściciel firmy może zgłosić do grywalizacji swoich pracowników odpowiedzialnych za zakupy i sprzedaż części. Na adresy e-mail pracowników przyjdą powiadomienia o rejestracji i hasła do logowania.
  3. Zapoznaj się z nagrodami w katalogu nagród i mechanizmem nagradzania u każdego dostawcy.
  4. Śledź www.intergra.pl, aby nie przegapić startu gry zręcznościowej i testów wiedzy. Są to dodatkowe okazje do zgarnięcia nagród.


Mechanizm jubileuszowej promocji

Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić udział na stronie www.intergra.pl i zaakceptować regulamin akcji. Każdy uczestnik, który jest właścicielem zgłoszonej firmy, może zaprosić do grywalizacji swoich pracowników, odpowiedzialnych za zakupy i sprzedaż części. Zarówno dla właścicieli jak i pracowników przygotowaliśmy szereg konkursów wiedzy o dostawcach, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zaplanowaliśmy motoryzacyjną grę zręcznościową – wyścigi samochodowe, w której nagradzamy ciekawymi gadżetami graczy o najwyższej punktacji.


Nagrody

Dzięki zaangażowaniu dostawców - Partnerów Promocji, pula nagród w kampanii wynosi blisko 1 mln zł. Wisienką na promocyjnym torcie są nagrody finałowe:

  • 3 x Toyota ProAce City
  • sprzęt RTV i AGD renomowanych marek
  • vouchery na egzotyczne wycieczki i pobyty w ekskluzywnych hotelach
  • designerskie meble w klimacie motoryzacyjnym z beczek, z personalizacją klienta
  • karty przedpłacone

Prócz nagród finałowych do wygrania setki nagród u każdego Partnera Promocji wg. zajętego miejsca w rankingu zakupów. W przypadku wielu dostawców przygotowaliśmy nagrody gwarantowane w postaci kart podarunkowych, które klient otrzyma po osiągnięciu progów minimalnych. Dla wyższych pozycji w rankingach zakupowych przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, które można zamienić na karty przedpłacone, bony Sodexo lub punkty Premiówki.


Partnerzy promocji

Partnerami promocji zostali kluczowi dostawcy Inter Parts.

Partnerzy Promocji VIP:  Bosch, Castrol, Contitech, Filtron, KYB, grupa ZF: Lemforder Sachs TRW

Partnerzy Promocji: AS-PL, ATE, Dayco, Denso, Drive+, Febi, Mann Filter, Moje Auto, Monroe, Mertz, Magneti Marelli, Osram, Proflex, Rap Brakes, Valeo, Voltaro, Zimmermann, Total i Elf, grupa Q4Y: Dolz Sasic Vernet, Philips i Narva, NTN-SNR, NGK – NTK.

W KRÓTKIM WYŚCIGU udział biorą: AS-PL, Dayco, Philips i Narva, Gates, Magneti Marelli, Monroe, Zimmermann, Mann Filter, NTN-SNR.

W DŁUGIM WYŚCIGU udział biorą: Bosch, Castrol, Continental, Filtron, KYB, grupa ZF: TRW Lemförder Sachs, ATE, Denso, Drive+, Febi, Moje Auto, Mertz, Osram, Proflex, Rap Brakes, Valeo, Voltaro, Total i Elf, grupa Q4Y: Dolz Sasic Vernet, NGK – NTK.