#

NISSENS - oferta komponentów do aut elektrycznych i hybrydowych

11/05/2021

Nissens – oferta komponentów do aut elektrycznych i hybrydowych

Nissens, będąc wiodącym na rynku producentem najważniejszych komponentów systemów termicznych, posiada szeroką gamę komponentów do układów chłodzenia silników i klimatyzacji, która obejmuje aż 97% poruszających się po drogach samochodów.

Dotyczy to również dynamicznie rozwijającego się rynku samochodów o napędzie hybrydowym, oraz elektrycznym. Nieustannie rozwijana technologia i oferta produktowa, pozwala dostarczać wymienniki ciepła m.in. do takich aut jak TESLA S, NISSAN LEAF, RENAULT ZOE, VW-E GOLF, BMW i8 i wielu innych. Oferta części do tak zaawansowanych technicznie aut wymaga zapewnienia najwyższej jakości. Nissens zapewnia wysoki standard jakości produktów do rosnącego segmentu aut o napędach alternatywnych.

 

 

Aktualnie oferta Nissens w zakresie wymienników ciepła do aut hybrydowych i elektrycznych to około 400 różnych referencji, które pokrywają ponad 1.650 numerów OE, zarówno w asortymencie układów chłodzenia jak i klimatyzacji.

 

 

 

 

Nissens do każdego zestawu dołącza wszystkie dodatkowe, trudnodostępne drobne części montażowe oraz uszczelki, niezbędne do prawidłowego montażu w komplecie.

 

Również technologia Nissens „5 mm” (zgodna z OE) ma zastosowanie w układach chłodzenia do samochodów hybrydowych. Przykład stanowią chłodnice cieczy dedykowane do takich samochodów jak np. Audi A3 / S3 (12-), Lexus LS IV (06-) czy Lexus RX III (08-). System 5 mm to technologia pozwalająca na zastosowanie dwukrotnie gęstszego rdzenia (dwukrotnie gęściej ułożone rurki w rdzeniu), dzięki czemu uzyskujemy większą wydajność chłodnicy.