#

INTER GRA: Ostatnie dni rywalizacji

27/09/2021

INTER GRA: Ostatnie dni rywalizacji

To już ostatnia prosta promocji INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody. Akcja kończy się już w czwartek, 30 września. 

Tę flagową akcję z okazji 30-lecia Inter Parts przygotowaliśmy dla wszystkich klientów hurtowych i właścicieli warsztatów samochodowych, a także ich pracowników. Akcja jest podzielona na dwa wyścigi: KRÓTKI WYŚCIG i DŁUGI WYŚCIG, a wieńczy ją FINAŁ.

Emocje KRÓTKIEGO WYŚCIGU już za nami. Teraz wkraczamy w najważniejszy etap akcji, a mianowicie DŁUGI WYŚCIG oraz WIELKI FINAŁ!

W DŁUGIM WYŚCIGU gra toczy się o nagrody od przeszło 20 topowych dostawców Inter Parts. Do zgarnięcia prestiżowe sprzęty RTV, AGD, karty paliwowe oraz zakupowe do popularnych sklepów sieciowych. Ponadto przydatne gadżety jak drony, fotele gamingowe, czy designerskie moto meble z beczek. Dla wielbicieli sportu przygotowaliśmy hulajnogi elektryczne. 

Wisienką na torcie są DODATKOWE NAGRODY, które przyznajemy w rankingu FINAŁOWYM. O miejscu w rankingu decydują punkty zdobyte zarówno w KRÓTKIM, jak i w DŁUGIM WYŚCIGU. Pierwszych 30 klientów uhonorujemy m.in. samochodami Toyota ProAce, iPhonami, laptopami APPLE, voucherami wycieczkowymi, czy kartami przedpłaconymi. 

Zagrzewamy do regularnego logowania na stronie www.intergra.pl i monitorowania pozycji w zakładce "MOJE WYNIKI". DŁUGI WYŚCIG to nagrody od topowych dostawców o szerokim asortymencie, jak BOSCH, CASTROL, TRW, SACHS, KYB, czy CONTITECH, dzięki czemu łatwo zasilić stan punktów naliczanych za obrót oraz wzrosty

PARTNERZY DŁUGIEGO WYŚCIGU: Amtra, ATE, Bosch, Castrol, Contitech, Denso, Q4Y (Dolz, Sasic, Vernet), Drive+, Elf i Total, Febi, Filtron, KYB, Mertz, NGK, Osram, Proflex, Rapbrakes, ZF (TRW, Lemförder, Sachs), Valeo, Voltaro.

 

 

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Jacek Szulta(woj. pomorskie)

882 359 640

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club