#

Inter Parts i Indykpol AZS Olsztyn kontynuują współpracę

29/09/2021

Inter Parts i Indykpol AZS Olsztyn kontynuują współpracę

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów piłki siatkowej. Indykpol AZS Olsztyn może liczyć na dalsze wsparcie ze strony Inter Parts. Władze klubu oraz Prezes Zarząd Inter Parts - Pan Waldemar Bacławski - podpisali 28 września nową umowę sponsorską na sezon 2021 - 2022. Inter Parts, podobnie jak w poprzednim sezonie, będzie pełnił funkcję Głównego Sponsora olsztyńskiego klubu siatkarzy.

Podobnie jak w poprzednim sezonie i tym razem Inter Parts przygotował liczne atrakcje dla fanów piłki siatkowej. Konkursy z nagrodami, bonusy na części i akcesoria samochodowe, karty z rabatami i wiele innych. Aby być na bieżąco zapraszamy do śledzenia strony Inter Parts i Indykpol AZS Olsztyn na Facebooku. 

W sobotę, 2 października, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zainaugurują zmagania PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz odbędzie się w Iławie o godzinie 14:45


Bilety do nabycia wyłącznie online na: indykpolazs.pl/bilety

 

 

Indykpol AZS Olsztyn – męski klub siatkarski z siedzibą w Olsztynie. Drużyna siatkarska AZS UWM Olsztyn. Pięciokrotny Mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki.