#

INTER GRA Wielki Wyścig po Nagrody zakończony!

01/10/2021

Promocja INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody zakończona!

Z dumą oznajmiamy, że nasza czołowa promocja, przygotowana z okazji 30-lecia Inter Parts, dobiegła końca. Po półrocznych zmaganiach i zaciętej rywalizacji, nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców.

Promocja INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody to czołowa akcja, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, aby razem z nami hucznie świętowali 30 lecie Inter Pars na rynku motoryzacyjnym. Akcję przygotowaliśmy zarówno dla właścicieli firm - odbiorców naszej oferty - jak i dla ich pracowników.

To właśnie z myślą o pracownikach naszych odbiorców przeprowadziliśmy podczas promocji 18 konkursów wiedzy o dostawcach i ich produktach, w których udział wzięło blisko 1 000 uczestników, zarejestrowanych na platformie Inter Gry. We wszystkich  konkursach nasi dostawcy oferowali atrakcyjne nagrody, począwszy od kurtek, poprzez bluzy i t-shirty, gadżety RTV, aż po zestawy kosmetyków samochodowych.

Dla właścicieli firm przygotowaliśmy nie lada gratkę – 3 samochody marki Toyota PROACE City, o które toczyła się zaciekła rywalizacja, zwłaszcza w ostatnich dniach promocji. Prócz niewątpliwie najbardziej atrakcyjnych samochodów, do wygrania były także prestiżowe iPhony i Macbooki, vouchery na egzotyczne wycieczki, czy designerskie moto meble z beczek.

Wyniki tego ekscytującego wyścigu są już znane! Wszystkich uczestników zapraszamy do logowania na www.intergra.pl. W zakładce RANKING ZBIORCZY znajduje się lista nagród, które gracze zdobyli od każdego z ponad 20 Partnerów Długiego Wyścigu. Natomiast w zakładce MOJE WYNIKI -> RANKING GŁÓWNY wyświetlone są efekty rywalizacji o 30 nagród finałowych dla 30 pierwszych uczestników o największej liczbie punktów, zdobytych w trakcie całej promocji /suma punktów zdobytych w czasie KRÓTKIEGO i DŁUGIEGO WYŚCIGU/.

CO DALEJ…

Teraz weryfikujemy zakupy każdego z uczestników z osobna. Przygotowujemy system odbioru nagród, zarówno finałowych, jak i tych zdobytych u każdego Partnera promocji. Proces przygotowawczy potrwa około 2 tygodni. Po tym czasie w tabeli MOJE WYNIKI, tuż przy zdobytej nagrodzie, pojawi się przycisk „Odbierz Nagrodę”. Wówczas przystąpimy do najprzyjemniejszej części kampanii – zamawianie i odbieranie wygranych. Gdy uruchomimy moduł odbioru nagród, będziemy informowali zwycięzców poprzez newsletter i sms.

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom i ich pracownikom za wspólne świętowanie 30. urodzin Inter Parts. Dziękujemy za czynny udział w jubileuszowej promocji. Za współuczestnictwo w konkursach wiedzy, zręcznościowej grze motoryzacyjnej, a także za wypełnione ankiety. Dziękujemy  za słowa pochwały, a także za krytyczne uwagi, dzięki którym nasze przyszłe działania będą jeszcze lepsze!

PARTNERZY PROMOCJI INTER GRA:

Partnerzy VIP: BOSCH, CASTROL, CONTINENTAL, FILTRON, KYB, LEMFÖRDER, SACHS, TRW.

Partnerzy Promocji: AS-PL, ATE, DAYCO, DENSO, DRIVE+, FEBI, GATES, MANN FILTER, MOJE AUTO, MONROE, MERTZ, MAGNETI MARELLI, OSRAM, PROFLEX, RAP BRAKES, VALEO, VOLTARO, ZIMMERMANN, ELF, TOTAL, DOLZ, SASIC, VERNET, PHILIPS, NARVA, NTN SNR, NGK, NTK. 

 

 

Nowy terminal zakupowy

Banner newsletter

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Jacek Szulta(woj. pomorskie)

882 359 640

Robert Kosowski(oddział Białystok, Ogrodniczki)

728 954 466

Grzegorz Fedorowicz(woj. dolnośląskie)

696 025 656

Rafał Parciak(woj. warm.-mazurskie, podlaskie, pomorskie)

664 742 041

Jacek Stawiarski(woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

666 368 638

Maciej Klessa (woj. wielkopolskie)

662 270 766

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności

Mazury Gold & Country Club
Logo Mazury Golf & Country Club