#

NISSENS - szkolenia on-line

19/05/2020

NTC Platforma wiedzy technicznej Nissens. Efektywna nauka, bez wychodzenia z domu!


NTC – Nissens Training Concept (ntc.nissens.com) to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych dla których Nissens Automotive A/S dostarcza już od prawie dziesięciu dekad części zamienne. Na platformie udostępnione są szkolenia online Nissens nt. diagnostyki i poprawnego montażu różnych typów produktów. Wystarczy wejść i zarejestrować się, aby bezpłatnie korzystać ze szkoleń. Po przejściu danego szkolenia można wygenerować certyfikat szkolenia.

Obecnie platforma udostępnia 4 kategorie sposobów zdobywania wiedzy:

  1. Szkolenia do samodzielnej nauki, tzw. self-learning
  2. Webinaria, tj. szkolenia online prowadzone przez trenerów
  3. Testy wiedzy po odbyciu szkoleń na żywo
  4. Bibliotekę informacji technicznych

NTC jest w fazie ciągłego rozwoju. Do platformy dodawane są nieustannie nowe funkcje i udogodnienia, nowe treści, rozszerzana jest biblioteka kursów jak również ostatnio dodana została gra interaktywna jako ciekawa forma połączenia rozrywki z wiedzą. Interfejs strony dostępny jest w 14 językach, w tym w języku polskim. Większość modułów do samodzielnej nauki dostępna jest również w wersjach polskich.


Rozpocznij już dziś bezpłatne szkolenie z Nissens. Przejdź szkolenie i pobierz certyfikat!

Korzystanie z platformy NTC jest naprawdę intuicyjne. Aby rozpocząć, będziesz potrzebował dokonać jednorazowej rejestracji jako użytkownik. Pamiętaj wprowadzając dane, że Twoje imię i nazwisko oraz nazwa firmy zostaną ujęte w tej samej formie na wydanych później certyfikatach.

Używając specjalnego linku (poniżej) wprowadź swoje dane rejestracyjne i postępuj z instrukcjami jakie otrzymasz następnie drogą mailową.

Link:    https://ntc.nissens.com/muc/interland

Po pierwszym logowaniu i zaakceptowaniu wymaganych prawem warunków prywatności strony, zobaczysz swój panel użytkownika. W zależności od otrzymanego dostępu, główne kategorie będą wyświetlać dostępne dla Ciebie materiały, tj. moduły szkoleń czy zaplanowane webinaria. W każdym momencie możesz też pobrać przyznane Ci certyfikaty.


Przykładowy moduł do samodzielnej nauki:                Sprężarka AC, Instalacja i diagnostyka, Poziom 3, Ekspert

Diagnostyka i montaż sprężarki klimatyzacji

Sprężarka AC, Instalacja i diagnostyka, Poziom 3, Ekspert - to jedno z najważniejszych szkoleń w dziedzinie klimatyzacji samochodowej, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy profesjonalnie zajmują się obsługą układów klimatyzacji. Szkolenie to może być również bardzo ważne i pomocne dla jednostek handlowych, które dystrybuują części układów zamiennych systemu AC jak również dla osób, które zajmują się procesami reklamacji i kontrolą jakości części. Założeniem kursu jest szczegółowa instrukcja jak poprawnie przeprowadzić wymianę sprężarki klimatyzacji. Niemniej kurs rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki całego układu AC, która pozwoli ustalić i wyeliminować potencjalne przyczyny uszkodzenia pierwotnie zainstalowanego kompresora. Pozwala to na zrozumienie ważnych zależności w układzie oraz wpływu innych układów na poprawne działanie systemu klimatyzacji i samego kompresora, np. wpływ działania i typowe awarie układu elektrycznego pojazdu lub znaczenie i stosowanie środków przeznaczonych do układu AC takich jak czynnik chłodzący lub środki smarujące czy kontrolujące szczelność układu. Program kursu składa się z 7 kroków a czas jego trwania szacuje się na około 30 - 45 minut.

Inne polecane kursy to:

  • Turbo i układ doładowania, podstawy
  • Turbosprężarka – instalacja komponentu, poziom 3 – ekspert

Szkolenie online Nissens

Przykładowy certyfikat ze szkolenia Nissens:

Certyfikat ze szkolenia Nissens

Banner newsletter

Nowy terminal zakupowy

Banner szkolenia online

Banner narzędzie.interparts.pl

Kontakt z naszym handlowcem

Piotr KamińskiKoordynator ds. rozwoju rynku (woj. mazowieckie)

606 672 140

Leszek Suchodolski(woj. mazowieckie)

660 420 612

Jacek Czerniejewski(woj. zachodniopomorskie)

538 818 344

Adam Fontański(woj. łódzkie)

532 747 695

Firma Inter Parts jest Beneficjentem środków z  Unii Europejskiej w ramach programu Narodowa Strategia Spójności